Відомий народний депутат від Самопомочі Семен Семенченко заявив, що правоохоронці хочуть зачистити наметове містечко під Верховною Радою, передає Корупція.Інфо

На своїй офіційній сторінці у соціальній мережі Фейсбук, політик заявив про те, що Порошенко дав команду нацгвардії і поліції розігнати наметове містечко, де зібрались шанувальники Міхеїла Саакашвілі. 

Популярне: "Інколи підміняла справжнього політика": В Мережі показали двійника Тимошенко. Важко не сплутати

"Порошенко дав команду на зачистку табору під Верховною Радою прямо зараз", – написав він вранці.

Нагадаємо, що мітингуючі зібрались ще 17 жовтня 2017 року і виступили відразу з декількоми вимогами: скасування депутатської недоторканості, створення антикорупційного суду і введення пропорційної виборчої системи. Протестуючі встановили намети і заявили, що акція безстрокова. Але зараз там залишилися лише представники "Руху нових сил" Міхеїла Саакашвілі та "Самопомочі". Саме містечко поділено на дві частини на вул. Грушевській та у Маріїнському парку. 

Поліція неодноразово закликала звільнити проїжджу частину, але намети залишались на місті. Семенченко, який знаходиться разом з мітингувальниками розповів, що зараз на вул. Грушевській стоять декілька автозаків, а протестуючі вже готуються захищати містечко силою.