У минулому квітні Верховна Рада припинила виплату коштів, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень 24 депутатів.

Зокрема, нарахування виплат, пов’язаних з виконанням депутатських повноважень припинено співголові фракції “Європейська солідарність” в Раді, колишньому президенту Петру Порошенку, співголовам депутатської групи “Партія” За майбутнє “Тарасу Батенку та Віктору Бондарю та іншим депутатам.

Про це пишуть “Українські новини” з посиланням на відповідь апарату Ради на запит журналістів.

Згідно із законодавством, у разі, якщо депутат протягом календарного місяця однієї чергової сесії Ради без поважних причин не бере участь в більш ніж 30% голосувань при прийнятті рішень на пленарних засіданнях парламенту або в більш 50% засідань комітету, до складу якого обрано, такому депутату не відшкодовуються витрати, пов’язані з виконанням депутатських повноважень, за відповідний календарний місяць.

У травні ряду депутатів було нараховано по 42 040 гривень на виконання депутатських повноважень за квітень. Розпорядження про припинення таких виплат видає голова Ради за рішенням Регламентного комітету.