У програмі візиту президента України Петра Порошенка на саміт НАТО 8-9 липня у Варшаві заплановано зустріч із президентом США Бараком Обамою.

Про це розповів заступник голови адміністрації президента Костянтин Єлісєєв, інформує Цензор.НЕТ, передає Корупція.Інфо.

За його словами, "Україна буде єдиним партнером НАТО, з яким зустрічі відбудуться на рівні голів держав і урядів".

"Програму візиту Порошенка до Варшави узгоджують, допрацьовують. Відомо, що Президент буде у Варшаві 8-9 липня. І зараз у графіку передбачено час для двосторонньої зустрічі з президентом США", — заявив Єлісєєв.

Він також розповів, що на саміті очікують ухвалення важливих рішень. Зокрема, схвалення комплексного пакету допомоги Україні для реформування ЗСУ.

Нагадаємо, на Варшавському саміті під час зустрічі Україна-НАТО буде визначено подальші дії щодо "нормандського формату".

Як відомо, Варшавський саміт НАТО відбудеться 8-9 липня. Це 27-а зустріч на вищому рівні глав держав та голів урядів країн-учасниць Північноатлантичного альянсу. В рамках саміту відбудеться засідання Україна-НАТО, де буде узгоджено пакет фінансової допомоги для зміцнення оборони України.

За словами міністра оборони Польщі Антона Мацеревича, у Варшаві буде прийнято рішення, яке змусить Росію піти з захоплених територій України.