1

Ігор Коломойський під час "таємного" візиту в Київ домовився з Петром Порошенком і Арсенієм Яценюком про входження депутатської групи "Відродження" в нову парламентську коаліцію.

Також під час візиту обговорювалися питання "Укрнафти" та медіа-підтримки президентської команди, зокрема – Ігоря Кононенка.

Про це йдеться у статті Сергія Куюна "Нафта в обмін на… телевізор" для DT.UA, передає Корупція Інфо

"Останнім часом Ігор Коломойський зачастив у Київ, де не був майже півроку. Основна мета візитів зрозуміла — зустрічі з президентом і прем'єром, про що, як і про їхній зміст ніхто не поширюється. Перші особи країни не тільки вкрай неохоче діляться інформацією про зустрічі з бізнесменом, але навіть намагаються приховати сам їхній факт. Спробував "петляти" й сам олігарх, але журналісти "Радіо Свобода" на відео зафіксували, як уночі Коломойського перевозять у мікроавтобусі в адміністрацію президента. Чому така таємність? Мабуть, тому, що йшлося не про те, про що хотілося б чути громадянам України. До розряду таких питань належать насамперед наведення порядку в напівдержавній "Укрнафті" — найбільшій нафтовидобувній компанії, що залишається в орбіті управління групи Коломойського", – пише автор.

"За даними джерел DT.UA, першою домовленістю між сторонами стало входження депутатської групи "Відродження" у нову парламентську коаліцію. Крім того, просочилася інформація й про те, що Петра Порошенка дуже хвилює інформаційна політика телеканалів Коломойського стосовно президентської команди, зокрема Ігоря Кононенка", – йдеться в статті.

За інформацією автора, питання економіки більше обговорювалися на зустрічах за участю Яценюка.

"Коломойський відкрито підтримує прем'єра, за що той давно відповідає взаємністю. Проблема лише в тому, що ці "розрахунки", по суті, ведуться народними грошима. І "Укрнафта" у цьому разі є великим і тому показовим прикладом", – йдеться в статті.