5448e85ba7736_pidkup_vyborciv_bigbord_grechka

Президент Петро Порошенко агітує за посилення виборчого законодавства з метою недопущення підкупу виборців.
Про це він сказав, виступаючи на об'єднавчому з'їзді партій "Солідарність" і УДАР у п'ятницю в Києві, передає Корупція.Інфо з посиланням на Українську правду.

"Місцеві вибори мають пройти так само бездоганно і організовано як були проведені президентські вибори в травні 2014 року і парламентські вибори в жовтні, в повній відповідальності з європейськими стандартами", – сказав Порошенко.


"До порушників виборчого законодавства влада має суровою, які б партійні квитки не стирчали з кишень порушників",  – зазначив президент.
"Переконаний, що "маршал Гречка" більше ніколи не повинен брати участь в українських виборах", – сказав Порошенко.


Глава держави просить депутатів опрацювати зміни до закону, які унеможливлять підкуп виборців і посилять відповідальність застосування подібних технологій.  

Снимок

Як відомо, "маршалом Гречкою" після виборчої кампанії в Чернігові неофіційно нарекли екс-заступника губернатора Дніпропетровської області Ігоря Коломойського Геннадія Корбана за влаштовану кампанію з роздачею безкоштовної гречки виборцям.
На виборах у липні 2015 року Корбану протистояла людина Порошенка, на той момент керівник Державного управління справами (ДУС) Сергій Березенко.
Обидва кандидати зробили ставку на найбільш малозабезпечену і незахищену категорію населення Чернігова.
30-річного Березенка (колись працював радником Леоніда Черновецького), який в підсумку виграв ивбори, звинувачували в активному використанні адмінресурсу та роздачв коштів населенню.