8b6ef41f828630b5c4421de0bd64fe6c

Президент України Петро Порошенко дав два тижні силовикам Західного регіону України, аби ті зупинили контрабанду бурштину. Про це сьогодні у Львові сказав Президент України Петро Порошенко, передає Корупція.Інфо

Водночас Петро Порошенко пригрозив особисто навідатися до тих хто потурає контрабандистам, а також анонсував звільнення, бо йому відомо, що силові структури та місцева влада в долі з контрабандистами.

«Якщо не зупинять «кришування» та контрабанду бурштину, то я навідаюсь без попередження і особисто вкажу на тих хто і яким чином «кришує». Даю два тижні для того, аби ви скоординували свої дії і показали результат.  Це ж не лише екологічна катастрофа, а фінансування тероризму… Якимось чином силові структури та місцева влада в долі, й не потрібно прикриватись інтересами людей, що це для них єдина копійчина. Звільнення керівника СБУ Рівненщини це – лише початок. Інформація про те, що фінансові потоки йдуть на гору у мене є, і я реагуватиму швидко, і не сподівайтесь, що хтось когось врятує.

Також Петро Порошенко, розкритикував звіти з папірців силовиків Західного регіону України і попросив наводити конкретні результати роботи.