Президент України Петро Порошенко привітав з днем народження українського режисера Олега Сенцова, якого незаконно утримують у Росії, передає Корупція.Інфо.

"Сьогодні день народження Олега Сенцова. Сьогодні Олегу – 40, з них більше двох років він у в'язниці – заручник Москви", – написав він на своїй сторінці в Facebook.

Глава держави подякував режисерові за те, що він не зламався і залишився вірним своїм принципам, а також підкреслив, що він став символом міцності духу.

Крім того президент пообіцяв зробити все, щоб Сенцов і інші політв'язні повернулися в Україну."Україна робить і буде робити все, щоб Ви, як і кожен український політв'язень, повернулися додому", – підкреслив Порошенко.

Нагадаємо, 11 травня 2014 року український режисер, сценарист, письменник, громадський активіст, учасник "Євромайдану", "Автомайдану" і антивоєнних протестів в Криму Олег Сенцов разом з Олександром Кольченком, Геннадієм Афанасьєвим, Олексієм Чирнієм був затриманий за безпідставними обвинуваченнями в тероризмі.