Президент України Петро Порошенко повідомив, що Операція об’єднаних сил замінить АТО вже цього місяця, 30 квітня.Про це він сказав в ексклюзивному інтерв’ю "Прямому", передає Корупція.Інфо.

"АТО має змінитись на операцію об’єднаних сил 30 квітня. Проблема не в перевагах двох термінів. На сьогоднішній день це кардинально змінює організацію управління військовою структурою. АТО знаходиться під керівництвом СБУ", – сказав президент.

Також глава держави повідомив, що саме має змінитись.

"Взаємодія між між СБУ та підрозділами ЗСУ, Національної поліції, Національної гвардії є абсолютно іншою ніж та, що передбачена в законі про реінтеграцію Донбасу. Я дуже дякую Верховній Раді, що та підтримала мої пропозиції щодо стратегії звільнення Донбасі та керівництво переходить до ЗСУ. В ЗСУ з’являються додаткові повноваження щодо реагування на агресію, під їх підпорядкування переходять частини та підрозділи Нацгвардії, СБУ, прикордонники, Національна поліція та інших", – повідомив Порошенко.

Він переконаний, що це зробить дії українських військових набагато більш ефективними не лише у відсічі збройній агресії, але й у протидії диверсійним групам.

"Ви знаєте, що кількість спроб терористичних атак проти України вже перевалила за 400. Терористи готуються у таборах Ростовської, Білгородської, Курської та інших областей РФ. Частина з них набирається та вербується на окупованій українській території, частина – це російські громадяни", – зауважив Порошенко.

Популярне: "Оголошення війни Росії…": Турчинов приголомшив своєю заявою

Також президент наголосив, що Українська держава має бути об’єднана, сильна, щоб разом з українським суспільством, народом – для того, щоб протидіяти цим загрозам.