У штабі чинного президента закликали Зеленського перенести час дебатів на стадіоні

Президент України Петро Порошенко не відмовляється від дебатів зі своїм опонентом у другому турі виборів наступного глави держави Володимиром Зеленським 19 квітня.

Як повідомив представник його виборчого штабу Олег Медведєв, він з'явиться на НСК "Олімпійський", але тільки якщо час цієї зустрічі не буде накладатися на час офіційних дебатів в ефірі Громадського телебачення.

"Якщо це будуть дебати, і дебати в той час, який не суперечить законодавству, то можна буде роздумувати над тим, щоб туди піти. Але оскільки вони заплановані в той час, коли Порошенко за законом повинен бути на Громадському телебаченні (як законослухняний громадянин,  – Порошенко піде на Громадське ТБ), а законодавство говорить, що дебати мають відбутися 19 числа на Громадському, жоден з кандидатів в президенти не має права проігнорувати вимоги закону ", – пояснив Медведєв.

Таким чином, він повторив раніше озвучену установку на те, що президент України не прийде на зустріч на НСК "Олімпійському", якщо час зустрічі буде перетинатися з запланованими офіційними дебатами, які організовує Національна громадська телерадіокомпанія України.

Нагадаємо, що недавно відбувся перший діалог між кандидатами в президенти України Петром Порошенко і Володимиром Зеленським.  Правда, кандидати не зустрічалися тет-а-тет, а спілкувалися по телефону, перебуваючи в різних країнах.  Почалося з того, що несподівано для глядачів в студії телеканалу 1 + 1 з'явився чинний президент, який відразу ж запросив Володимира Зеленського приїхати і почати сьогодні ж увечері дебати.

З Зеленським зв'язалися журналісти, і він погодився провести телефонну розмову з Порошенком.  «Петро Порошенко знає, що я не маю в Києві.  Що стосується дебатів, то я запросив його на НСК «Олімпійський» 19-го числа », – сказав Володимир Зеленський.

Між кандидатами почалася словесна пікіровка.  Жоден з них не поступався.  Зрештою, крапку в розмові поставив Зеленський.  Він ще раз зазначив, що чекає чинного президента 19 квітня на «Олімпійському».  «Точка», – закінчив Зеленський і перервав розмову.