Президент України Петро Порошенко вважає, що Україна все здійснила в рамках мирного договору.
Про це він повідомив в інтерв'ю німецькій газеті Bild, що коли Росія виведе війська і кордон стане контрольованою, конфлікт буде вирішений протягом декількох днів.

"Я можу тільки сказати, що Україна здійснила всі в рамках мирного договору, в якому ми оголосили, що ми готові йти на компроміс і вважаємо, що конфлікт не може бути вирішений військовим шляхом. Навпаки, Росія обіцяє щось і робить на наступний день якраз протилежне. Незалежні організації, такі як ОБСЄ, підтвердили присутність російських військ в Україні, і ми бачимо вже зараз на саміті G20, що весь світ, нарешті, зрозумів, що рухає Росією. Росія була повністю ізольована ", – сказав Порошенко.Як повідомлялося раніше Порошенко заявив, що в разі якщо події розвиватимуться всупереч Мирному планом, Україна має достатньо коштів і сил для захисту від зовнішньої агресії.

Президент РФ Володимир Путін вважає закономірним наявність зброї у бойовиків на сході України, оскільки вони "ведуть справедливу для себе війну".

Нагадаємо, на останньому засіданні Ради безпеки ООН постпред США Саманта Пауер озвучила вимогу Вашингтона до Росії не порушувати мінські домовленості, припинити нагнітати ескалацію напруженості на Донбасі і вивести з території України свої війська.
 

 

Джерело: Обозреватель