Президент України Петро Порошенко може розраховувати на перемогу на виборах 2019 року, тільки якщо піде шляхом Леоніда Кучми, якому для переобрання 1999 року вдалося створити розбрат в опозиції. Про це в інтерв'ю "Українській правді" сказала депутат Верховної Ради від "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

Якщо Порошенку вдасться "розпорошити" виборчі поля конкурентів, він може розраховувати на потрапляння до другого туру, вважає Сюмар, яка брала участь у розробленні початкових планів платформи Порошенка для виборів 2019 року.

"Це прямо залежить від того, як себе поведуть владні партнери Порошенка, тобто [прем’єр-міністр Володимир] Гройсман, [мер Києва Віталій] Кличко і [колишній прем’єр Арсеній] Яценюк. Якщо хтось із них піде на вибори, то вийти у другий тур Порошенку буде майже неможливо", – заявила політик.

Популярное:"Поскаржився адміністратору, а у відповідь отримав удари по голові ": Робітник "Епіцентру" жорстоко побив покупця

Вибори президента України мають відбутися 31 березня 2019 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що народна депутатка Вікторія Сюмар наполягає, що земельні ділянки на Київщині були придбані її мамою Лідією Мельник на власні кошти, а з будівництвом будинку на 200 м.кв. їй допомогли діти.

Про це Сюмар написала на своїй сторінці у facebook, опублікувавши на підтвердження своїх слів фото довідок про доходи матері і дані з техпаспорту будинка.