Президент Петро Порошенко поділився списком книг, які його вразили в 2016 році, чим викликав дискусію в мережі. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на Facebook глави держави. – передає Корупція.Інфо

«Книги, які мене вразили в 2016 і які варті уваги», — написав президент, представивши список творів. Серед книг, які вразили Порошенко: «Спогади» Павла Скоропадського, «25 перемог України» Олександра Палія, «Тамплієри», Сергія Жадана, «Secondhand time» Світлани Алексієвич, Антологія української поезії ХХ століття від «А-ба-ба-га— ла-ма-га», і «Казимир Малевич. Київський період 1928-1930» Тетяни Філевської.

Варто зазначити, що користувачі відреагували на список книг від Порошенка неоднозначно. Olexander Severyn: «Принагідно раджу вам не повторити помилок Скоропадського». Френд Френдовіч: «Президент будь-якої країни повинен знаходити час для читання, але головне, щоб з цього була користь». Олександра Пендраковська: «Краще б Лі Куань Ю шанували. І впроваджували». Юрій Лавришин: «А повинна була вразити Конституція України».