Колишній президент Петро Порошенко вставив Міхеілу Саакашвілі міцну палку в колеса, боячись програти на виборах разом з прем’єр-міністром Володимиром Гройсманом.

Про це заявив український журналіст Олександр Дубінський. У своєму відеоролику він розповів, чим похід “Руху нових сил” загрожує “Європейської солідарності” і іншим партіям.

23 червня ЦВК відмовилась реєструвати на парламентські вибори ряд депутатів від партії “Рух нових сил”. Таке рішення прийняли під час засідання, проведеного главою відомства Тетяною Сліпачук.

Як повідомила прес-служба ЦВК, мова йде про кандидатів в депутати, які планували балотуватися по мажоритарних округах. Нібито партія Міхеіла Саакашвілі розглядала питання своєї участі у виборах 8 травня, тоді як позачергові вибори до Верховної Ради були призначені тільки указом президента Володимира Зеленського від 21 травня.

«Отже, розгляд 8 травня 2019 року на засіданні Ради політичної партії «Рух Нових Сил» Міхеіла Саакашвілі питань, пов’язаних з участю партії в позачергових виборах народних депутатів України від 21 липня 2019 року, не міг бути здійснений», – підкреслила Сліпачук.

Вона додала, що з’їзд партії Михайло Саакашвілі і його прихильники провели 10 червня з порушенням статуту. Тому ЦВК збирається відправити копіїї партійних документів на перевірку в Національну поліцію.

Олександр Дубінський упевнений, що Міхеілу Саакашвілі заважають пройти в парламент колишній президент України Петро Порошенко. За його словами, рішення ЦВК ставить під загрозу всіх українців:

“Я вважаю, що участь Саакашвілі в виборах надзвичайно важливий елемент нашого політичного майбутнього. Тому що зараз намагаються не допустити його до влади, до участі у виборчому процесі люди, що узурпували владу в Україні. А це до цих пір Порошенко, Гройсман, підконтрольна їм судова система”.

Журналіст нагадав, що Володимир Гройсман теж балотується до Верховної Ради зі своєю окремою партією “Українська стратегія”. Прем’єр-міністр позиціонує себе, як реформатор. Як зазначив автор відеоролика, на тлі Міхеїла Саакашвілі потуги Гройсмана виглядають жалюгідними.

“Гройсман, злодій та негідник. Проти якого Саакашвілі, при всіх його мінусах і недоліках, просто на п’ять голів вище і в п’ять разів чесніше. Тому очевидно, його похід у парламент означає, що шанси прорватися туди Гройсману, Парубію, Порошенко і всім тим хто їх оточує, наближаються до нуля”.