порошенко

Президент підписав закони про денонсацію угоди між Україною та РФ про транзит через Україну військових формувань РФ, які знаходяться у Молдові і денонсацію угоди про організацію військових міждержавних перевезень.
Закони №№ 463-VIII та 65-VIII були ухвалені Верховною Радою 21 травня, повідомили УНІАН у прес-службі глави держави.

Документи між урядами України та РФ були підписані у Сочі 25 листопада 1995 року.Угодою про транзит через територію України військових Росії, які тимчасово знаходяться на території Молдови, встановлено порядок, умови та особливості транзитного переміщення, надання дозволів та контроль з боку української сторони.
Угодою про організацію військових міждержавних перевезень та розрахунки за них врегульовано питання перевезення військових формувань, команд та членів їхніх сімей, які виконуються залізничним, повітряним або автомобільним транспортом з України до РФ та з РФ до України, а також з України до інших держав і назад через територію РФ та з РФ до інших країн і назад транзитом через українську територію.

Документи укладалися на 5 років з автоматичною пролонгацію, якщо жодна із сторін за 6 місяців письмово не повідомила про намір припинити їхню дію.

Джерело: Корупція.Інфо