Президент України Петро Порошенко підписав закон, яким вніс зміни до Митного кодексу.  Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Новим законом запроваджується механізм "єдиного вікна" і оптимізація здійснення контрольних процедур при переміщенні товарів через митний кордон України.

Повідомляється, що закон забезпечить оптимізацію та спрощення процедур проведення державних видів контролю під час здійснення зовнішньоекономічних операцій;  зменшить кількість контролюючих органів в пунктах пропуску через держкордон України і в місцях митного оформлення товарів і транспортних засобів всередині країни;  поліпшить експортний потенціал України.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Також закон зменшить витрати суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності, які експортують товари з України;  зменшить кількість дозвільних документів, що надаються при митному оформленні товарів і їх пропуску через митний кордон України.

Крім того, буде зменшено адміністративний тиск і фінансові витрати для бізнесу завдяки зменшенню кількості контролюючих органів, з якими взаємодіють суб'єкти зовнішньоекономічної діяльності;  зменшиться ризик корупційних дій за рахунок впровадження безпаперового взаємодії між посадовими особами державних органів і суб'єктами господарювання.