З'явилася інформація, що президент України Петро Порошенко днями ухвалив таємне рішення Ради національної безпеки і оборони України (РНБО ) про основні показники державного оборонзамовлення. Відомо, що замовлення для армії передбачено на 2019-2021 роки.

Відповідний указ опублікований на сайті глави держави.

"Увести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 26 грудня 2018-го "Про основні показники державного оборонного замовлення на 2019 рік та 2020, 2021 роки" (додається, таємно)", – ідеться у повідомленні.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

За інформацією з Банкової, на секретаря РНБО Олександра Турчинова покладено контроль за виконанням секретної програми. Президентський указ №10/2019 набуде чинності з дня його опублікування.

Вже відомо, що 2018 році до української армії по оборонзамовленню було поставлено більше 3 тисяч зразків озброєння, військової техніки та спецвиробів, понад 450 тисяч ракет та боєприпасів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що полковник Збройних сил України Святослав Стеценко звернувся до секретаря РНБО Олександра Турчинова з гучною заявою, що стосується реакції України на останні події в анексованому Криму.

У повідомленні говориться, що полковник ЗСУ Святослав Стеценко радить Турчинову ввести війська в Крим. Він вважає, що Україна не може воювати з Росією через Керченську протоку або за півострів Крим, тому Київ повинен припинити розмови про прориви в Азовському морі.