підпис

7 серпня Президент України Петро Порошенко підписав Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми закладами недержавної форми власності».

Про це повідомили в прес-службі Глави держави, передає Корупція.Інфо.

Цей законопроект №654-VIII, який був прийнятий парламентом 17 липня, створить додаткові сприятливі умови для розвитку системи освіти України, зокрема для залучення позабюджетних інвестицій у збереження, вдосконалення і розвиток інфраструктури дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів недержавної форми власності.

Відповідно до цього закону виключені з об'єктів, що оподатковуються податком на майно, відмінне від земельної ділянки, – будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форми їх власності та джерел фінансування, які використовуються для надання освіти.

Крім цього, звільнені від сплати земельного податку всі дошкільні та загальноосвітні навчальні заклади з будь-якою формою власності та джерелами фінансування, заклади культури, науки, освіти, охорони здоров'я, соціального захисту, фізичної культури і спорту, які повністю утримуються за рахунок держкоштів або місцевих бюджетів.