mpa_6109

Президент України Петро Порошенко підписав закон України № 920-VIII "Про внесення змін до закону України "Про Національну гвардію України" щодо удосконалення правових засад діяльності Національної гвардії України. Відповідний закон був прийнятий Верховною Радою України 24 грудня 2015 року, повідомляє прес-служба президента.

Закон уточнює правові основи діяльності та повноваження Національної гвардії України, регламентує організацію, порядок несення служби підрозділів Нацгвардії та їхню взаємодію з правоохоронними органами, органами місцевого самоврядування та Міністерством оборони України.

Закон також регламентує чисельність Національної гвардії України.

"Згідно з законом, командувач Національної гвардії України призначається на посаду президентом України за поданням міністра внутрішніх справ України і звільняється з посади президентом України. Закон також дає право іноземцям та особам без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, в добровільному порядку (за контрактом) проходити військову службу в Національній гвардії України. Ці випадки регламентуються законом України "Про військовий обов'язок і військову службу", – наголошується в повідомленні.

Закон детально регламентує права військовослужбовців Нацгвардії і відповідні функції НГУ.

Більше цікавих новин в мобільному додатку Корупція Інфо:   Android        

                                                                                                                         IOS