Rada

У навчальному центрі Національної гвардії у с. Нові Петрівці президент України Петро Порошенко спільно із керівниками силових відомств ознайомився із потужністю нового озброєння та військової техніки українського виробництва.

Про це повідомили в прес-службі МВС, передає Корупція.Інфо

«Було продемонстровано зразки мінометних, ракетно-зенітних комплексів, стрілецька зброя та модернізовані під бойові модулі автомобілі – «Хамери» та «Саксони». З представленими зразками особисто ознайомились Президент України Петро Порошенко, Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк, голова РНБО Олександр Турчинов, міністр оборони Степан Полторак, очільник СБУ Валентин Наливайченко та міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков», – йдеться у повідомленні.

Президент особисто випробував представлену військову техніку. На його думку, нова військова техніка вітчизняного виробництва свідчить про неабиякий прогрес по відношенню до перших машин.

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков також залишився задоволеним побаченою технікою: «А говорячи серйозно – І патрульними машинами і броньовики – кріпнемо! Та й старенький мотоцикл замінимо на сучасний квадроцикл з 82-мм мінометом, як ліки для ворога», – написав він у соцмережі.

Нагадаємо, що вітчизняна оборонна промисловість нарощує обороти. Роботи для підприємств концерну «Укроборонпром» вдосталь. Працівники державних підприємств працюють у три зміни, щоб виконати державні замовлення у зазначений термін.

 

 

 

 

Джерело: Корупція.Інфо