Менше, ніж півтора місяці минуло з часу останнього візиту Петра Порошенка на Волинь, проте гарант вирішив відвідати область знову.

Днем раніше в Луцьку з'явився величезний банер зі словами «Ти став президентом на крові хлопців 51 ОМБР. Щоб сховати свої злочини, твої генерали її знищили. Волинь такого не пробачає» та білборди з фразою «Зустрінь весну без пороху! Дай шанс своїй країні!».

Волинські журналісти жартують, що Порошенко приїде в їх область "інкогніто" – відсилання до Мальдівському відпочинку президента, де він значився під ім'ям Mr. Petro Incognito.

Ще вранці гарант заявив, що вилітає на Донбас – вітати атошників з днем ​​добровольця. Однак на Волині все одно готуються зустрічати президента. У Луцьку перегородили весь центр – так само, як це було вчора в Чернігові – і посилили пропускний режим.

Ніхто точно не знав, чи прибуде Порошенко чи ні. Проте все ж таки Петро Порошенко удостоїв жителів Волині своєю присутністю. Пощастило не Луцьку, а Ковелю.

Візит починається з неприємностей. В Порошенка з натовпу питають чому він переслідує блогера Анатолія Шарія, він ігнорує питання.

На головну сцену міста з промовою гарант піднявся о 19. 20. 

І поки зі сцени лунали передвиборчі обіцянки та відсилання до перемог за останні роки, яких вдалось досягнути Порошенку і його людям, у натовпі невідомі виривали з рук горожан плакати, які хоч би словом критикують Порошенка.

Як передають "Волинські новини",  у натовпі поговорюють, що президент привіз з собою тітушок і саме вони і виривають плакати. Виступ гаранта протривав недовго – хвилин 30 і опісля пролунав Гімн України.