​“Призначити головою НАБУ Михайла Саакашвілі.

Це людина яка навела порядок у Грузії і знає як це зробити в Україні, не має жодних зв’язків з українськими олігархами і має бажання навести лад в Україні”, — йдеться в тексті петиції.

Президента України Петра Порошенка закликали призначити головою НАБУ екс-голову Одеської ОДА Михайла Саакашвілі. Відповідну петицію зареєстровано на сайті петицій Президенту України, передає УНН.

Автором петиції виступив Петро Зорій.

ПОПУЛЯРНЕ: Можна розплакатися… Марушевська ТАКЕ розповіла про Саакашвілі, що в голові не вкладається (ВІДЕО)

Петиція була зареєстрована 24 березня і наразі набрала 26 підписів із 25 тис. необхідних. До кінця збору підписів залишилося 91 день!.Нагадаємо, Екс-глава Одеської митниці Юлія Марушевська не асоціюєт себе в політичному плані з командою Саакашвілі.

Популярне: І не боїться… Жорстка заява Володимира Парасюка приголомшила всю країну, ці слова повинен знати кожен українець!!!

Марушевська підтримує команду Саакашвілі, але вже тільки як громадянин. Також вона позитивно ставиться до об'єднання демократичних сил, зокрема політиків нового покоління, колишніх розслідувачів, а також Анатолія Гриценка і Міхеїла Саакашвілі.

«Я позитивно ставлюся до об'єднання демократичних сил. Це шанс на успіх у майбутньому парламенті», — підкреслила Марушевська.