Кишинівська компанія «Twins Estate S.R.L.» придбала пакет акцій одного з найбільших торгових центрів Кишинева АТ «Gemenii S.A.» (колишній універмаг «Дитячий світ»), яким, за даними ЗМІ, володів поки ще чинний президент України Петро Порошенко.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, передає Інтерфакс-Україна.

Договір про купівлю-продаж, який в кінці минулого тижня був схвалений Радою з конкуренції, вступив в силу. При цьому умови угоди, сума і ім'я продавця залишаються невідомими.

У повідомленні сказано, що торговий центр «Gemenii S.A.» продовжить роботу в звичайному режимі, при цьому новий власник планує оновити його відповідно до запитів сучасного ринку. Бренд «Gemenii» також буде збережений.

Компанія «Twins Estate S.R.L.» входить до групи компаній «Rogob», що спеціалізується на роздрібній торгівлі м'ясом і м'ясопродуктами. За інформацією молдовських ЗМІ, компанія «Rogop» через треті руки належить лідеру Демократичної партії і головному молдавському олігархові Владу Плахотнюку, який, в свою чергу, вважається важливим діловим партнером президента України Петра Порошенка.