Українські журналісти дізнались, що у Криму продається продукція «Roshen». Виготовлена вона на фабриці, яка, як запевняв Порошенко, давно не працює. Депутати ВРУ такій звістці не здивувались.

Журналісти ТСН дізналися, що у Сімферополі можна придбати цукерки контитерської компанії Петра Порошенка «Roshen». Виготовлені солодощі на Липецькій фабриці, що у Росії. Про це свідчить інформація на обгортках продукції.

Тим часом у самій корпорації продовжують стверджувати, що фабрика у Липецьку не працює з минулого року. Це ж саме напередодні стверджував президент України Петро Порошенко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

«Бізнесу у Росії у Порошенка немає», – заявляв він.

Інцидент прокоментували українські депутати. За їх словами, нічого дивного у цьому немає і президент «торгує не лише цукерками». Нардеп Сергій Лещенко зауважив, що у даному випадку Порошенко або бреше, або отруює кримчан простроченими цукерками.

Додамо, що липецька фабрика "Рошен" і в 2017 році продовжила платити податки в бюджет РФ. Про це йдеться у розслідування Олексія Романова.

Рік тому в матеріалі "Мільярд до бюджету Росії" "Країна" розповідала про ситуацію на кондитерській фабриці "Рошен" в російському місті Липецьку, що належить структурам Петра Порошенка. Тоді журналісти прийшли до висновку, що 2016 рік для фабрики виявився відносно успішним: підприємство вперше за три роки отримало прибуток від виробничої діяльності.

Рік по тому журналісти вирішили дізнатися, як йдуть справи на скандальної російської фабриці, що належить структурам Порошенка. Для цього використали річний звіт "Рошен" за 2017 рік, а також опубліковані рішення російських судів.

105 мільйонів до бюджету Росії.

У 2017 році Липецька кондитерська фабрика "Рошен"  продовжувала платити податки в бюджет Російської Федерації, а також обов'язкові збори в державні фонди. Про суму податків і зборів, сплачених, дає уявлення опублікований Звіт про рух грошових коштів.

Згідно з цим документом, липецька фабрика "Рошен" в 2017 році заплатила в бюджет Росії 59 мільйонів рублів податку на майно, 5 мільйонів інших податків, а внески в державні позабюджетні фонди склали менш як 42 мільйона рублів.

А в постанові Воронезького апеляційного суду від 24 квітня 2017 року було підтверджено висновок журналістів про сплату в бюджет Росії майже мільярда рублів в 2016 році.