«Об’єднання Опозиційного блоку і партії За життя – це чергова спроба домовленості олігархічних груп для того, щоб залишитися при владі», про це в інтерв’ю Топінформ заявив народний депутат Євген Мураєв

«Дивіться їх логіку, об’єднаний кандидат виходить у другий тур і що далі? Він з тріском програє Порошенку, тому що у нас немає Криму, немає Донбасу, а у Порошенка є чітка аргументація, що це проросійських кандидат, вишки Бойка і т.д. Електорат скажімо так, націоналістичної України сьогодні на 5 мільйонів більше, ніж збалансованої і при такій конструкції Петро Олексійович обов’язково б став президентом, а представники цих двох політичних партій отримали б посади, хтось спікера, хтось прем’єра», вважає політик.

Мураєв вважає, що Порошенко програє у другому турі всім, крім кандидата від південного сходу. «Він програє Гриценко, Тимошенко, він навіть Зеленському програє. Єдиний шанс йому виграти – це йти до другого туру з представником колишньої «злочинної». Коли я побачив цю конструкцію, коли вона була чітко артикульована, я в цьому розкладі брати участь не захотів. Під артикульована я маю на увазі, що ця схема була озвучена представниками цих двох партій, і що адмінрессурс буде працювати в тому числі і на них. А після парламентських виборів пройде розподіл посад».

На думку народного депутата, «якщо залишиться Порошенко, це означає продовження війни на Донбасі, продовження розколу в церковному питанні, а справа тут навіть не в автокефалії, а в тому, що якась церква буде оголошена «правильною», а якась «агресором» і це призведе до крові. Подивіться, як поводяться поляки? Як поводяться угорці? Росія претендує теж на частину території. Україна розтягнута на шматки, якщо у нас будуть внутрішні криваві розбірки. Ту політику яку веде Порошенко треба негайно припиняти, а ті, хто йому в цьому підіграє – і є справжні вороги України».