Петро Порошенко провів рокіровку в Адміністрації президента, знявши з посади заступника глави відомства Дмитра Шимківа

Відповідний указ був підписаний сьогодні, 31 серпня, і офіційно оприлюднений на сайті президента України. Також відомо, що другим указом на звільнену посаду президент країни призначив Сергія Марченка.


У соціальних мережах Шимків пояснив причину свого звільнення з Адміністрації президента, де пропрацював з липня 2014 року.

“Я завжди називав себе політиком-технократом і завжди відмовлявся від продовження політичної кар’єри на інших посадах. Моя мета в відомстві – трансформувати країну і всіляко сприяти реформам, запускати ініціативи і просувати імідж України в світі”, – зазначив Шимків.

Популярне: По-королівськи! Марина Порошенко з доньками вразили неймовірними вишиванками (Фото)


“Сьогодні в Україні вже заробили 3G і 4G, запущені ключові реформи, організовані процеси. Я вважаю, що виконав поставлені цілі, і вирішив повернутися в бізнес”, – підсумував він.

Також повідомлялося, що на початку місяця в Україні розгорівся гучний скандал через нову посаду, яка з’явилася в уряді Угорщини. Справа в тому, що сусідня країна вирішила створити посаду міністра, який буде відповідати за розвиток Закарпатської області України.


Про це повідомляла прес-служба МЗС України. У відомстві зазначили, що там поспілкувалися з Тимчасовим повіреним у справах Угорщини в Україні, з яким обговорили нові провокаційні дії Будапешта.