Як повідомили  виданню АНТІКОР джерела в Адміністрації президента, 30 квітня Петро Порошенко полетів чартерним рейсом на відпочинок на Мальдівські острови.

Популярне: Марина Порошенко приголомшила усю Європу своїм вбранням на відкритті “Євробачення-2017”. Такого ви ще точно не бачили!

Для здійснення перельоту Порошенко використовував літак компанії IBE, яка належить українсько-американському мільярдерові Алексу Ровту (бортовий номер – T7-PRM). Цей літак з ВІП пасажирами на борту вилетів рейсом ІСF-201 30 квітня о 20:29 на Дубай / Al Mactoum, де в зв'язку з нестачею палива для прямого перельоту була здійснена дозаправка борту і далі літак вилетів до аеропорту Мале (Мальдівські острови), де після пересадки в приватний гідролітак був здійснений 40 хвилинний рейс на фешенебельний окремий, приватний острів готелю.

Назад в Україну (аеропорт Жуляни) Порошенко повернувся 7.05 о 03:05 на заплановані заходи до Дня перемоги.

Зауважимо, що оренда літака такого класу і стоянка його в ці дні в Мале обходяться мінімум 140.000 євро. А оренда вілли на приватному острові коштує близько 25.000 доларів в день.

Наше джерело в АП також повідомив, що Петро Порошенко дуже любить цей готель на Мальдівах і відокремлений відпочинок в ньому.

Так, минулий свій день народження 26 вересня він відзначав тут же разом з дружиною Мариною, сином Олексієм, його дружиною та 2-ма дітьми і подружжям Ложкіних.

Там Порошенко провів 5 днів – з 23.09 до 27.09.

23.09 о 21:58 тим же бортом мільярдера Ровта (бортовий: T7-PRM) він вилітав за таким же маршрутом з Жулян.

Відзначимо, що президент України не вказав цей відпочинок у своїй декларації за 2016 рік. Хоча він явно підпадає під критерії попадання в декларацію.

Хочеться відзначити, що Петро Порошенко і АП і зараз всіляко приховує свій новий вояж. Так, Адміністрація президента не оприлюднила інформацію про відсутність президента в Україні, в добових планах польотів відсутні дані рейсу, літак вилетів без належного оформлення з боку прикордонної та митної служби, без заявлених пасажирів на борту.

Виліт / приліт Порошенко в такі "вояжі" зазвичай здійснюється далеко від сторонніх очей безпосередньо з ангара і рульової смуги авіазаводу 410, куди інкогніто прибуває без кортежу супроводу і охорони.

Хочеться відзначити, що такими діями президент порушує порядок перетинання державного кордону і потрапляє під 331 статтю КК України: "незаконний перетин держкордону" і карається штрафом до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років .

Як видно з новинних стрічок останніх днів можна успішно керувати країною, відпочиваючи при цьому в ексклюзивному і дорогому готелі Мальдівських острів.

У ці дні АПУ готувала новини про роботу президента для висвітлення в ЗМІ, щоб приховати його відсутність в країні.