Як розповідають джерела, Порошенко дякував всім депутатам за важкий рік, радів створенню Української православної церкви і шуткував.

Фракція БПП проводжає старий рік на корпоративі разом із президентом, генпрокурором та членами уряду. Вечірка є закритою, повідомляє "Українська правда" з посиланням на власні джерела у фракції. 

На корпоратив, зокрема, приїхали прем’єр-міністр Володимир Гройсман, який як зазначають джерела, прийшов на вечерку скориставшись чорним ходом, віце-прем’єр Павло Розенко, міністр культури Євген Ніщук. Також на святкуванні присутній генпрокурор Юрій Луценко. На корпоратив, зокрема, приїхав міністр культури Євген Ніщук 

 Президент з’явився на корпоративі приблизно через півтори години після початку святкування, прем’єр – раніше. Як розповідають джерела, Порошенко дякував всім депутатам за важкий рік, радів створенню Української православної церкви і жартував. 

 "Хочу також привітати зі створенням російської церкви", – жартував Порошенко, маючи на увазі ухвалений Радою закон №5309, згідно з яким Українська православна церква Московського патріархату має змінити назву і вказати свою приналежність до Росії. 

Водночас Порошенко нічого не сказав про президентські вибори, лише наголосив, що "не налаштований на поразку" і очікує об'єднання зусиль.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

 Під час святкування Юрій Луценко взяв слово. Він висловив переконання, що протягом наступних 5 років Україна має стати членом ЄС та НАТО. Генпрокурор сказав тост: "Тож давайте вип’ємо, щоб наш Боїнг летів в успішне майбутнє". 

Всередині офіціанти в білих сорочках розносять шампанське на тацях, а охорона пильнує і нікого стороннього не впускає. Настрій у всіх гостей різний: нардеп Олександр Черненко зізнається, що готовий і заспівати, а от його колега Богдан Дубневич нахамив журналістці, обізвавши її "страшною". 

За даними Страна.ua, Порошенко пробув на святі близько 40 хвилин. Через пару годин після відходу президента розійшлися і інші гості.