384584269

Президент України Петро Порошенко розкритикував роботу всіх силових структур з боротьби з корупцією.

"Боротьбу з корупцією ви замінили піар-акціями і війною компроматів", – заявив він, додавши, що силовики нагадують своєю неузгодженістю дій відомих персонажів байки Крилова "Лебідь, Щука і Рак".

До того ж, за словами Порошенка, у той час, як країна "б'ється за територіальну цілісність і б'ється за безвізовий режим з країнами ЄС і намагається зробити так, щоб кордон став прозорим для чесних громадян, організована злочинність зробила його не тільки прозорим, а дірявим як решето".Окремо президент наголосив, що звільнення вищого керівництва СБУ сталося, в першу чергу, через провал боротьби з контрабандою та корупцією в Україні.

"Хочу зазначити, що однією з головних причин заміни керівництва СБУ були незадовільні результати у боротьбі з корупцією та контрабандою. Це ключове завдання, яке ставилося перед колишнім керівництвом СБУ, і яку воно провалило з представниками інших силових структур. Можу ще раз повторити для тих, хто ще не зрозумів: боротьба з контрабандою не стала успішною історією для тих органів, які були призначені для боротьби з цими явищами ", – сказав Порошенко.

Джерело: Корупція.Інфо