Президент Петро Порошенко потролив лідера фракції "Батьківщина" Юлію Тимошенко через її скандальну заяву про те, що влада нібито зацікавлена в ескалації конфлікту на Донбасі перед майбутніми виборами, передає Корупція.Інфо

Свою яскраву реакцію він виклав у пості зі зворушливою фотографією українського солдата Миколи Пількевича, який тримає на руках свою дитину, на персональній сторінці в Facebook.

"Коли тримаєш на руках такий скарб, прекрасно розумієш, за що бореться Україна, чому не здається, чому не домовляється з ворогом про капітуляцію. Наші хлопці на передовій, на відміну від деяких політиків, прекрасно знають, хто почав війну, хто щодня веде обстріл нашої землі, хто вже мріє про свої танкові колони в Ніжині, Житомирі та Львові", – написав президент.

Він також підкреслив, що доти, доки такі хлопці, як Микола Пількевич, будуть виконувати свій військовий обов'язок, українці можуть бути спокійні.

Популярне: "Обурює асоціація з Інтером": Як та з ким живе легенда українського телебачення,  Світлана Леонтьєва

Нагадаємо, Порошенко розлютив росіян своїм твітом про те, що Севастополь є українським містом і над ним ще буде майоріти український прапор.