Порошенко

Президент України Петро Порошенко збирається відвідати Польщу 6-8 травня, щоб разом з Броніславом Коморовським і ще сімома президентами різних країн Європи відсвяткувати 70-ту річницю перемоги у Другій світовій війні.

Таку новину повідомила прес-служба Президента Польщі, передає Корупція.інфо.

«Участь в урочистостях підтвердили президенти Болгарії, Хорватії, Кіпру, Чехії, Естонії, Литви, Румунії, України, глави парламентів Іспанії та Латвії, прем'єр Словаччини, колишній президент Німеччини Хорст Келер, заступник голови парламенту Угорщини і міністр оборони Франції», – йдеться в повідомленні прес-служби Президента Польщі.

Також на урочистостях братимуть участь глава Європейської Ради Дональд Ту і генеральний секретар ООН Пан Гі Мун.

Згідно з планом заходів на дні візиту глав держав у Польщу початок урочистостей відбудеться в Європейському центрі солідарності з історичної конференції «Спадщина Другої світової війни» з дискусії істориків. Після цього Броніслав Коморовський проведе політичну панель під назвою «Європейська інтеграція. Уроки Другої світової війни та її сучасне значення». Далі всі глави держав 7 травня відвідають мис Вестерплатте, де в 1939 році впали перші бомби Другої світової і де заплановано проведення пам'ятних заходів. 

Нагадаємо,  глави окремих іноземних держав та керівників урядів різних країн візьмуть участь у святкуванні 9 травня в Москві.