Телеведучий Савік Шустер, який написав нову книгу «Свобода слова проти страху і приниження», вперше за довгий час приїхав в Україну і провів презентацію, передає Корупція.Інфо

Журналіст і телеведучий презентував свою книжку на «Книжковому Арсеналі» в Києві.

За словами автора, на написання свого твору його надихнула книга французького політолога Домініка Муазі під назвою «Геополітика емоцій». До цієї книги він навіть написав передмову, яку назвав своєю першою статтею за 15 років.

Також він повідомив, що її робоча назва була спочатку більш скандальною: «Від Кремля до Майдану. 10 років страху, приниження і надії України ».

У цьому творі Славік Шустер вперше розповідає про те, що відбувалося за лаштунками його програми. Журналіст вирішив розповісти світу про свої стосунки з Петром Порошенком, Юлією Тимошенко, Олександром Лукашенко, Борисом Нємцовим, Михайлом Ходорковським і іншими українськими, російськими і європейськими політиками.

Популярне: "Якщо сукупний дохід більше 6900": Хто в Україні більше не отримає субсидії

«Книга для тих, хто готовий діяти. Якщо потрібно – навіть зі зброєю в руках проти агресора, але не через помсту, не в цілях політичної боротьби, не в ім'я власних ідеалів, а заради виживання України.

Настав вирішальний момент: бути чи не бути? У своїй книзі я звертаюся до чоловіків і жінок всіх поколінь, регіонів проживання, виконаних творчій енергії, готових зробити чужий біль своєї, втілити в життя добро і витіснити зло. Упевнений, моя праця підкаже, як це зробити. Тільки, будь ласка, читайте уважно », – написав у книзі телеведучий.

«Порошенко представлений втіленням хитрості, шкурних інтересів і страху за втрату влади», – розповів він.