werfds

Україна ніколи не визнає вирок українській льотчиці Надії Савченко в російському суді, який призначив їй 22 роки позбавлення волі. Про це повідомив президент України Петро Порошенко в Facebook.

"Україна ніколи, ще раз підкреслюю, ніколи! – не визнає ані судилища Надії Савченко, ані так званого вироку. Це було ганебне судилище, яке країна-агресор влаштувала проти українського офіцера з великої літери, яка, як і належить, захищала свою землю від ворожих посягань", – заявив Порошенко.

Він також зазначив, що президент РФ Володимир Путін на зустрічі в нормандському форматі заявляв про повернення Савченко після судового рішення.

"Настав момент виконати обіцянку. Я в свою чергу готовий передати Росії двох російських військовослужбовців, затриманих на нашій території за їх участь у збройній агресії проти України. Відразу після завершення судових розглядів я готовий шляхом відповідних процедур забезпечити їх виїзд в РФ. Такий підхід відповідає пункту шість Мінських домовленостей про обмін всіх на всіх. І це повинно бути зроблено негайно", – додав Порошенко.