Екс-президент Петро Порошенко схоже уже заздалегідь підготувався до зміни влади. ЗМІ стверджують, що він забрав з банку 34 млн доларів готівкою.

Про це повідомляє «Преса України».

За словами екс-заступника глави Адміністрації президента часів Віктора Януковича, юриста Андрія Портнова, Порошенко всього за один місяць зняв зі своїх рахунків 34 мільйонів доларів США. Про це юрист написав в соцмережі.

Перші зняття готівки відбулися за три дні до другого туру виборів президент. 

«Друзі, в справі відмивання Порошенком злочинних доходів з’явилися нові цікаві факти. Ми звернули увагу на інформацію НБУ, в період з травня по червень 2019 року кошти фізичних осіб, які належать Порошенку у Міжнародному інвестиційному банку різко зменшилися на 799 мільйонів 900 тисяч гривен. Більш глибоке вивчення питання і контакт з банківськими чиновниками привів нас до дуже цікавих результатів. Виявляється, за три дні до другого туру президентських виборів Порошенко зняв з рахунку в цьому банку три рази по одному мільйону доларів США, і саме готівкою », – зазначив Портнов.

Також Порошенко нібито знімав готівку ще у травня, та у першій половині червня. Політик знімав рівні суми, 1-2 мільйони доларів.

«В цілому фігурант за місяць зняв 34 млн доларів США готівкою, тобто близько 340 кілограм стодоларових купюр», – зазначив юрист.