Відповідно до чинного законодавства України, Мінські домовленості нелегітимні, передає Корупція.Інфо

«Підписання Мінських домовленостей – фактична розписка у капітуляції. Відповідно до Закону України «Про міжнародні договори» будь-які міжнародні домовленості підлягають виконанню після ратифікації парламентом. Мінські домовленості – великий обман українців, який не відповідає національним інтересам. Президент не мав права перевищувати свої повноваження, підписувати документи за результатом переговорів у Мінську, і брати на себе зобов’язання змінювати Конституцію, легалізувати терористів і дати їм повноваження органів місцевої влади», – заявив Ляшко в ефірі телеканалу «112».

Популярне: "Почали відтісняти і…": На Банковій перші сутички між поліцією і прихильниками Саакашвілі, дізнайтесь подробиці

Народний депутат наполягає на зміні формату переговорів по Донбасу, – повідомляє прес-служба РПЛ.

«По-перше, переговори мають вестися за участю країн-підписантів Будапештського меморандуму, які гарантували Україні безпеку в обмін на нашу ядерну зброю. По-друге, припинення війни на Донбасі можливе лише після перекриття кордонів, де й стоятимуть миротворці. Це дасть можливість перекрити постачання зброї, обладнання і боєприпасів на окуповану частину нашої території», – вважає Ляшко.

Лідер РПЛ наголосив на тому, що дипломатична стратегія нинішньої влади шкодить Україні.

«Поки нам розповідають, який Порошенко великий дипломат, всі країни-сусіди стали ледь не ворогами України. Польща у прийнятому «антибандерівському» законі називає територію України Малопольщею. Румунія роздає на Буковині свої паспорти і висуває територіальні претензії на Чернівецьку область, а Угорщина розповідає українцям, яку мову їм треба вчити в школах. Політика Порошенка призвела до того, що замість друзів, ми маємо ворогів. Після виступу Президент «перфектною» англійською у ПАРЄ, була ухвалена антиукраїнська резолюція, яка засудила мовний закон і відкрила шлях до повернення російської делегації у склад ПАРЄ. Для правильної дипломатії потрібно мати стержень, а не демонструвати гнучкість спини перед першим зустрічним прохожим», – підсумував політик.