До Євро-2012 Віктор Янукович хотів виділити Львову нагороду, як і решті міст, які приймали чемпіонат. Утім я відмовився. Про це заявив міський голова Львова, лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий в ефірі популярної телепрограми.

Ведуча зауважила, що Андрій Садовий мав досить гарні стосунки з екс-президентом-утікачем Януковичем. Відтак стверджують, що Садовий частіше за інших українських мерів бував у його адміністрації.

Популярне: "Чим більше комбайнів, тим вищою буде зарплата та пенсія": Ляшко зробив нову гучну заяву

«Я жодного разу не мав персональної зустрічі з Януковичем в Адміністрації Президента, і це можна легко перевірити. Я був присутній, коли проводилися великі зібрання Ради регіонального розвитку, коли проводилися великі дискусії, і я собі дозволяв говорити те, що інші говорити боялися», – підкреслив Андрій Садовий.

Зокрема, нагадав міський голова Львова, до Єврро-2012 Віктор Янукович хотів виділити місту нагороду, як і решті, хто приймав чемпіонат. Утім мер Львова відмовився.

«У Януковича викликало шок те, що я відмовився від нагороди. Це моя принципова позиція, адже я не хочу приймати політичну біжутерію», – заявив Садовий.

Також ведуча нагадала ситуацію, коли вже чинний Президент Порошенко приїжджав до Львова, утім не запросив на офіційний прийом мера Садового.

«Я думаю, що це Порошенко відчував себе приниженим. Адже потім він вибачався переді мною, просив якось загладити свою провину. Адже його апарат, чи то з його вини, чи ні, зробив дурість, яка спрацювала проти нього.

Зараз у мене робочі відносини з Президентом, і коли він приїжджає до Львова, то я по протоколу повинен бути присутній», – прокоментував Андрій Садовий. 

Як повідомлялось раніше мер Львова Андрій Садовий ухвалив рішення щодо розміщення 50 млн гривень бюджетних коштів на депозиті в "Укргазбанку".

Мер доручив управлінню фінансів департаменту фінансової політики розмістити тимчасово вільні кошти спеціального фонду міського бюджету в розмірі 50 млн гривень на депозитному рахунку в даному банку.

Зазначена сума розміщена в банку з метою залучення додаткових коштів у міський бюджет. Контроль за виконанням розпорядження Садовий залишив за собою.