Президент України Петро Порошенко вибачився перед волонтерами за свої слова про те, що Збройні сили одержали б перемогу і без їхньої участі в постачанні та реформуванні Міноборони.

"Прошу припинити будь-які інсинуації. Хочу підкреслити: без волонтерів, без всього українського народу наша перемога була б неможлива. Низький уклін і велика шана всьому волонтерському руху", – заявив Порошенко в ході засідання Національної ради реформ.

За словами президента, саме волонтери були першими, хто почав реформування всіх органів державної влади. У першу чергу, це було продемонстровано в Міністерстві оборони."Був висаджений "Волонтерський десант", який днями й тижнями без сну забезпечував початок ефективного функціонування органів державної влади, боротьбу з корупцією, прозорість процесів та підвищення ефективності використання державних коштів", – зазначив президент, додавши, "вибачте за вирвані з контексту слова, які намагалися поширювати в соціальних мережах".

"Я хочу подякувати волонтерам, які в перший час, дні і місяці війни, коли було найважче, віддавали останнє. І без цього внеску ми б все одно перемогли, але було б набагато важче", – сказав Порошенко.

Нагадаємо, що з самого початку конфлікту на Донбасі волонтери активно допомагали українській армії, яка перебувала в жахливому стані, практично "гола і боса".‡агрузка...