Президент України Петро Порошенко боїться конкурента на президентських виборах в особі колишнього міністра оборони України, лідера партії "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка. Про це екс-міністр заявив в інтерв'ю "Цензор.НЕТ".

"Порошенко від страху бігає по стелі. Його технологи йому сказали: "Ми ще знаємо, що робити у другому турі з [лідером партії “Батьківщина”] Юлією Тимошенко. А ось що робити з Анатолієм Гриценком – не знаємо". Безвихідь повна. Від того Порошенко ще швидше метушиться", – сказав Гриценко.

Він підкреслив, що в Порошенка не вийде притягти його до кримінальної відповідальності, незважаючи на "тваринний страх через те, що він пролітає, і йому доведеться відповідати перед судом".

"Жодної кримінальної справи (а нині кримінального провадження) не було, немає і бути не може. Навіть у важкі часи Януковича, коли я критикував і його особисто, і Сашу-стоматолога (але – був присутнім водночас на всіх каналах "бандитського режиму"!) – і тоді прокуратуру поставили на вуха, але нічого не змогли знайти", – зазначив екс-міністр.

Популярне: Скандальний ролик Порошенка: Приходько затримали по дорозі на суд

За словами Гриценка, про нього "вигадують", що він найбагатший міністр оборони.

"Так я Петру Олексійовичу в очі говорив, коли ми з ним удвох непублічно спілкувалися: "Петю, ти ж знаєш мене, знаєш Юлію Мостову (дружина Гриценка. ), знаєш мою сім'ю. Знаєш, як ми живемо. Навіщо вся ця дурня і вся ця брехня?"… Опускає очі: "Це не я", – згадав він, зазначивши, що це було в жовтні 2014 року.

Дослідження соціологічної групи "Рейтинг", проведене з 14-го до 22 червня, засвідчило, що Тимошенко набрала б найбільшу кількість голосів на президентських виборах. За неї проголосували б 10,3% опитаних. На другому місці – Гриценко із 7,4%. Порошенко з 5,3% – на сьомому місці.

Президентські вибори в Україні відбудуться у 2019 році.