Головними претендентами на перемогу на президентських виборах є лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко, актор Володимир Зеленський і нардеп від "Опозиційної платформи – За життя" Юрій Бойко. 

Про це повідомив директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий на прес-конференції, під час якої було озвучено результати соцдослідження, проведеного з 26 грудня 2018 року до 4 січня 2019 року. Підсумки опитування також опубліковано на сайті інституту, пише Гордон.

Згідно з даними соціологів, Тимошенко здобула 19,3% голосів серед тих, хто піде голосувати і визначився з вибором, за нею йде Зеленський із 12,9%. До трійки лідерів також входить Бойко, за якого готові проголосувати 11,6% виборців. Він випереджає президента Петра Порошенка (11,3%) і лідера "Громадянської позиції" Анатолія Гриценка (11,1%).

Рейтинг менше ніж 10% у голови Радикальної партії Олега Ляшка (9,1%), мера Львова Андрія Садового (4,5%) і кандидата від УКРОП Олександра Шевченка (4,2%). Інші кандидати мають підтримку менше ніж 3%.

Опубліковано також рейтинги партій, які планують брати участь в осінніх виборах до Верховної Ради. Очолює його "Батьківщина" – 19,4% опитаних, які підуть на вибори і знають, за кого проголосують. Друге місце посідає не зареєстрована, але зафіксована в опитуваннях партія Зеленського "Слуга народу" з 12,9%, третє – "Опозиційна платформа – За життя" з 11,7%.

Популярне: Можна не платити? Газовики розповіли, що робити з вказаним в нових платіжках боргом

Також п'ятивідсотковий бар'єр долають: БПП "Солідарність" – 11,4%, "Громадянська позиція" – 11%, Радикальна партія – 9,1%. На межі проходження "Самопоміч" – 4,5%. "Наші", Опозиційний блок, "Свобода", УКРОП та інші партії набирають менше ніж 4% і не мають, згідно з опитуванням, шансів потрапити в парламент.

Було опитано 2016 респондентів у всіх регіонах. Похибка становить 2,24%.