Poroshenko

Порошенко закликає ЄС утриматися від передчасного оптимізму і продовжити політику впливу для виконання мінських домовленостей.

Про це він заявив під час телефонної розмови з президентом Європейської Ради Дональдом Туском, повідомляється на офіційному сайті глави держави, передає Корупція.інфо

Співрозмовники обговорили ситуацію на Донбасі та стан виконання Мінських домовленостей. Президент України поінформував Президента Європейської Ради про останні результати телефонних переговорів у «нормандському форматі». При цьому він підкреслив, що стійкого і всеосяжного припинення вогню з боку бойовиків і повного відведення ними важкого озброєння при моніторингу та верифікації ОБСЄ не досягнуто.

Порошенко закликав ЄС утриматися від передчасного оптимізму і продовжувати політику впливу на сторони Мінських домовленостей з метою повного виконання ними своїх зобов'язань.

Порошенко і Туск обговорили можливість проведення саміту Україна-ЄС в Києві наприкінці квітня. Співрозмовники також домовилися продовжити діалог наприкінці цього тижня.