Лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко звернулася до НАБУ, НАПКА і Генпрокуратурі щодо розслідування покупки президентом Петром Порошенко телеканалу «Тоніс» для створення каналу «Прямий»

Про це вона заявила на брифінгу в п'ятницю.

«Публічно хочу звернутися до НАБУ, НАПКА і ГПУ – вважайте це моїм депутатським запитом. Хлопці, якщо ви взагалі робите для України хоч якісь функції, то негайно треба розслідувати покупку «Прямого» каналу Петром Порошенком через підставних осіб у сина Януковича », – підкреслила Тимошенко.

За її словами, Володимир Макеєнко (офіційний власник «Прямого» – ред.) – це давній партнер Порошенка.

«Ця угода коштувала мінімум 10 млн доларів», – додала лідер «Батьківщини».

Варто нагадати, що  колишній «регіонал» Володимир Макеєнко став співвласником телеканалу «Тоніс» в березні 2017 року.Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

При цьому він спростував будь-яку причетність оточення президента до покупки телеканалу.

Раніше лідер "Батьківщини" Юлія Тимошенко запевнила, що ніколи не працювала і не буде працювати з Віктором Медведчуком.

"Хочу нагадати, що саме Порошенко своїми рішеннями і рішеннями своїх структур призначив Віктора Медведчука вести переговори у мінському форматі. Саме Порошенко співпрацює з Віктором Медведчуком і про це він сказав публічно на одній своїй прес-конференції. І саме Віктор Медведчук підтвердив, що все, що він робить у Москві, – він виконує доручення Петра Порошенка", – наголосила Тимошенко.