Головні новини України
Подобається

Порошенко запропонував НБУ заблокувати всі рахунки в зоні АТО

15/11/2014     Автор: Яна Романська
Порошенко запропонував НБУ заблокувати всі рахунки в зоні АТО

Президент Петро Порошенко запропонував Національному банку вжити у місячний строк заходів щодо припинення обслуговування банками рахунків населення і підприємств у зоні АТО.

Про це йдеться  в указі президента № 875/2014 від 4 листопада 2014 року.

"Запропонувати Національному банку вжити у місячний строк заходів щодо припинення обслуговування банками рахунків, у тому числі карткових, відкритих суб'єктам господарювання всіх форм власності та населенню на окремих територіях у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях", – йдеться в указі.

Крім того, згідно з указом, Міністерству фінансів доручено внести у тижневий строк у встановленому порядку на розгляд Кабінету міністрів проект концепції функціонування фінансової системи України в умовах існування вільної економічної зони "Крим" та з урахуванням цього рішення.

Міністерство енергетики та вугільної промисловості повинно разом із заінтересованими центральними органами виконавчої влади, за участю енергогенеруючих та енергопостачальних компаній невідкладно забезпечити проведення ремонтних і відновлювальних робіт на об'єктах енергетики Донецької та Луганської областей, які зазнали руйнувань і пошкоджень.

Також Міненерго повинно забезпечити проведення комплексу необхідних ремонтних і відновлювальних робіт на об’єктах газо- та теплопостачання в Донецькій і Луганській областях.

 

 

Джерело: Економічна правда