Петро Порошенко видав свої приховані мотиви, заявивши про співпрацю з президентом Володимиром Зеленським.

В ефірі одного з українських телеканалів лідер “Європейської солідарності” заявив, що готовий об’єднати зусилля з партією “Слуга народу”. За його словами, це потрібно для подальшого розвитку України. 

Блогер Єлизавета Богуцька на своїй сторінці в Facebook прокоментувала слова екс-гаранта, який зовсім недавно рішуче виступав проти свого наступника.

Петро Порошенко заявив, що об’єднання з командою Володимира Зеленського в найближчому майбутньому допоможе українця вступити в Європейський Союз і НАТО. Він допускає, що це може статися зовсім скоро.

«Я висловлюю надію, що нам вдасться об’єднатися для того, щоб продовжити наш рух до Європейського Союзу і НАТО», – заявив Петро Порошенко, відповідаючи на запитання ведучого, чи буде альянс в майбутньому парламенті команд Порошенко і чинного президента Володимира Зеленського. 

П’ятий президент додав, що в 2023 році Україна повинна подати заяву на вступ до Євросоюзу і висловив надію, що в бюджеті ЄС на 2028 – 2035 роки будуть передбачені кошти на інтеграцію України.

Єлизавета Богуцька нагадала, що під час президентських виборів Петро Порошенко "брудними методами" змагався з Володимиром Зеленським, приписуючи йому проросійські погляди. 

Вона дорікнула колишнього президента за лицемірство щодо нового глави держави. На її думку, таким чином лідер “Європейської солідарності” намагається переманити виборців. 

“Порошенко вирішив в Раді об’єднатися з ”Слугою народу “. При цьому зробив акцент на тому, що з проросійськими силами-ні за які пряники. Ось как. Вже забув, як Зеленський і його партія “були проти нього”, "стали колективним Путіним “, який мріє про реванш? Чого тільки не наобіцяєш, щоб заробити зайвих пів відсотка. Скоро скаже, що у нього з “Слугою” загальна ідеологія “, – припустила автор публікації.

Користувачі соціальної мережі теж здивувалися раптовій зміні в політиці Петра Порошенка. Багато хто почав будувати припущення, на які ще зміни наважиться колишній президент України:

“Ні-ні-ні … Знаючи повадки Порошенка, він, швидше за все, скоро заявить, що він і є головний слуга; А як же наркоман, проросійський реванш і помаранчевий камаз? Ні дядьку, спочатку відсідіть трохи, а потім поговоримо; Він вирішив!. А у партії Слуга народу запитав? 

Його партія така токсична, що з ним ніхто об’єднуватися вже не буде!

“Це передвиборний хід, щоб зробити з себе хорошого хлопця і набрати голоси, а потім кинути всіх, як завжди. Йому вірити, як чорта обіймати; На мою думку, він  вирішив від суду закосити; “То вже не ідеологія. То вже пята точка горить! Сидіти то доведеться довго!; 

Наступний етап: він оголосить себе Зеленським, – пишуть жартома у коментарях.