poroshenko

Президент України Петро Порошенко підписав указ про персональний склад Конституційної Комісії.

Його текст розміщений на сайті президента.

Згідно із документом, до складу Конституційної комісії входять 72 особи, 13 із яких – експерти з міжнародних організацій.

Очолює Комісію голова Верховної Ради Володимир Гройсман. До складу комісії також входять колишні президенти України Віктор Ющенко, Леонід Кучма та Леонід Кравчук.

Серед міжнародних експертів – Ханнес Шрайбер – керівник політичного відділу Представництва Європейського Союзу в Україні (за згодою).

Також до складу комісії включено Сергія Головатого як засновника Української правничої фундації, члена-кореспондента Національної академії правових наук України. Варто зазначити, що Головатий був народним депутатом у парламенті 1-6 скликань, при тому що у Раду 6 скликання він обирався за списком Партії регіонів.

  Порошенко пошив собі куртку «цинічний бандера» (ФОТО)(ВІДЕО)   Читайте також: Порошенко пошив собі куртку «цинічний бандера» (ФОТО)(ВІДЕО)

Порошенко: В Україні арештують активи росіян, які підтримують агресію  Читайте також: Порошенко: В Україні арештують активи росіян, які підтримують агресію‡агрузка...