Президент України Петро Порошенко в Авдіївці Донецької області особисто подякував за героїзм і мужність бійців АТО, які йдуть на планову ротацію, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Поки спокійно”: в центрі Києва збираються активісти та відомі політики, що ж там буде відбуватися?

Президент, Верховний головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко прибув в Авдіївку Донецької області, де разом із міністром оборони Степаном Полтораком провів нараду з оперативної обстановки на фронті.

Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Порошенко оголосив ротацію ЗСУ, поспілкувався з особовим складом 72-ї окремої механізованої бригади. Президент обговорив із військовослужбовцями питання про речове, харчове, грошове та матеріальне забезпечення підрозділу.

Президент подякував бійцям за службу Батьківщині, пише в своєму Facebook прес-секретар Порошенка Святослав Цеголко.

"Воїн, який воює за свою землю, не віддаючи ні клаптика ворогові. Воїн, проти якого виявилися неефективними російська пропаганда і технології гібридної війни. Воїн, який демонструє найкращі зразки вірності присязі, мужності і героїзму", – сказав президент.

У свою чергу, уповноважений президента з урегулювання на Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що Порошенко в Авдіївці "особисто подякував за героїзм і мужність бійцям АТО, які йдуть на планову ротацію".

За словами Геращенко, президент і військові "вшанували пам'ять загиблих героїв, які віддали життя за Україну і захистили Авдіївку, не здали жодного метра української землі".