Олександр Аронець: Порошенко зробив найскандальнішу заяву за останній час

Для того, щоби син Порошенка не виріс «мажором», Президент його віддав вчитися у Лондон, де він виріс москвофілом, адже всі тамтешні його друзі росіяни, – Корупція Інфо

Популярне: Сніги пережили тепер потрібно перенести жахливу спеку: синоптики зробили приголомшливий прогноз погоди

До слова, дуже правильне питання про те, чому діти Президента не вчаться в Україні. Власне, кумир Порошенка, Лі Кван Ю, якого глава держави неодноразово цитував, своїх дітей спершу вивчив у Сінґапурі, а вже після того, хто хотів міг вчитися за кордоном.

Але в нас, щоби не стати «мажором», то вчити своїх дітей в Україні не можна, за словами Петра Олексійовича. Вважаю це найбільш скандальною заявою Порошенка останнього часу. Бо всі ми, лохи, які тут вчились, виросли «мажорами», тому вони, олігархи, увесь правлячий клас, оточення БПП дітей своїх вчить на Заході, де, чомусь, кращі друзі дітей наших політиків – росіяни, а діти одягають футболки збірної Росії та «шапки-ушанки» із серпом і молотом.

Поки глава держави і увесь політичний клас будуть ставитись до української освіти як до помилки природи і, відповідно, так само не вкладати кошти в українську освіту на державному рівні – майбутнього в нас не буде.