Президент України Петро Порошенко зустрівся на полях Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку з польським лідером Анджеєм Дудою.Про це повідомив міністр канцелярії президента Польщі Кшиштоф Щерскій.

За його словами, прибувши до Нью-Йорка, президент Польщі встиг поспілкуватися з колегами з США та України.

"Президент Петро Порошенко повідомив про нинішню ситуацію в Україні стосовно внутрішньої політики. Він попросив підтримати процес реформ в Україні, а також подякував президенту (Анджею Дуді – ред.) За його слова під час зустрічі з президентом (США) Трампом про "Північний потік-2", а також про необхідність миру в Україні та відновлення суверенітету нашої держави в межах, визнаних у світі", – заявив Щерський.

Популярне“Я – готовий”: Вакарчук зробив гучну заяву про президентство

Варто нагадати, що  в минулому році, восени, Порошенко також їздив в ООН. Під час виступу президент говорив про реформи ООН, тероризм, миротворців і окуповані Росією території. 

Також повідомлялося, що в грудні минулого року Генасамблея ООН ухвалила "кримську" резолюцію. За результатами голосування в пленарному залі документ підтримали 70 країн-членів ООН, утрималися 76, виступили "проти" – 26 країн.