Наші статті
Подобається

#PoroshenkoPohovoryZNarodom

17/09/2014     Автор: Яна Романська
#PoroshenkoPohovoryZNarodom

Під словом нація розуміємо сукупність політично суб'єктивних громадян,що здійснюють колективні національні інтереси через механізм власної політичної організації, а також – спільнота, яка має спільне історичне походження, з єдиною мовою і самосвідомістю. Націю як таку оспівували різні письменники, піднімали існування її в українському суспільстві журналісти, філософи, соціологи та й просто розумні люди… Віднедавна  ми стали нацією, з багатьма рівнями самоусвідомлення.

І зараз ця нація, яка має і висловлює свою думку вимагає (вже не просто хоче), щоб її почули.

 

2 BxuRFlvIMAAcxaI Безымянный

 

Вчора (16 липня) Верховна рада України, за тезами П. Порошенка, прийняла закони, які визнають як такі ЛНР та ДНР. Одразу ж (наголошуємо на цьому) почали реагувати містяни, мешканці, просто кожен свідомий, який має як заявити свою думку. Так у соцмережах розпалились справжні баталії,  на вулицях розпочались демонстрації.  Ці розпалені емоції повернули шини на вулиці Києва та знов почали палати.

 

 

Просто зараз у  газеті "День" пишуть:  "Партія "Правий сектор" пікетує будівлю адміністрації президента з вимогою до глави держави Петру Порошенко не підписувати прийняті напередодні закони про особливий статус деяких районів Донецької та Луганської областей і про амністію учасників НВФ, діючих на сході України. На вулиці Банковій перед входом на територію перед адміністрацією президента зібралося близько 300 молодих людей з прапорами "Правого сектора". "Закони неоднозначні. Ми вимагаємо, щоб Порошенко їх не підписував", – сказав прес-секретар партії Артем Скропадскій». І це зовсім не дивує, адже як ще може відреагувати нація, яку не чують?!  

В інтернеті шириться новий тег #PoroshenkoPohovoryZNarodom. Люди різних статусів та -ого віку, які живуть по всій країні, намагаються достукатись. Пишуть про це у інтернет-порталах, страйкують на вулицях.

Якщо їх не почують, вони почнуть діяти. Ми вже знаємо про таку схему розвитку. Цей спогад ще свіжий і повернути його (як не раз заявляли українці)  не так важко. Варто чути свій народ, коли він вже став нацією.

 

Автор: Yavkubi