П’ятий президент, лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко виступив на підтримку кандидата в мери від “ЄС” Олега Синютки і заявив, що “Слуги” у Львові взяли під контроль місцеву владу.


Він наголосив, що міська влада протягом півтора року не демонструє своєї позиції щодо загроз реваншу і капітуляції.

“У Зеленського розуміють, що перемога у Львові їхнім “слугам” не світить. І тому вони пішли значно простішим, але для України та Львова, небезпечнішим шляхом. Просто взяли під контроль місцеву владу і зробили ставку на неї”, – вважає Порошенко.

“Вас не дивує, що вже півтора роки ви не чуєте голосу міської влади Львова про розвиток ситуації в Україні? Про загрозу капітуляції, проросійського реваншу, засилля олігархів, згортання реформ і розвертання України з проєвропейського курсу – мовчать. Ні слова критики на адресу Зеленського! Вас не дивує, що “слуги” виставили кандидата “ні риба, ні м’ясо”? Чи не тому, що їхнім справжнім кандидатом є зовсім інша людина, яка вже 14 років керує містом”, – зауважив Петро Порошенко.

Звичайно, що у Львові більшість городян підтримують Порошенка і його команду і люди періодично в захваті аплодували своєму Гетьману. Проте були присутні на мітингу і противники Порошенка – громадські активісти і ветерани АТО на чолі з відомою активісткою Оленою Живко.

Так під час палкого виступу Порошенка, коли він розповідав про те, як вилікувався від коронавірусу і радий зараз бути тут з натовпу Олена почала кричати Порошенку:

– Згадай про Іловайськ! Згадай, хто посадив добровольців! Давай, будь мужиком, поговоримо! Петро не бійся! Переляканий Петро! Згадай за Іловайськ!

Зазначимо, що Порошенко спочатку продовжував свій виступ і не реагував на вигуки, а потім виголосив зі сцени, щоби на “дівчину оділи маску”.

Олена Живко різко відреагувала і порадила Порошенку одіти собі намордник. Пізніше, Олена на своїй сторінці у Фейсбук написала гнівний пост присвячений уже не президенту України.

“Я довго мовчала коли уже не президент приїздив до мого рідного Львова, але коли він почав звозити сюди всяку нечисть як Юрій Луценко я не втрималась:

Порох який розвалив країну – зробив разом з рашкою Іловайськ, після якого підписав зрадницькі мінські домовленості ( у той час коли наша відважна армія звільняла місто за містом від сепарів) тепер розповідає кого мені обирати в моєму рідному Львові.


Агітувати нас приїхав Луценко – кончіта яка віддала росії добровольця Тимура Тумгоєва.

Агітувати нас береться картаве недорозуміння Андрій Парубій, який як голова ВР зробив все можливе щоб законопроект 7190 про визнання добровольців не потрапив на голосування до депутатів. Це людина якій ми особисто передали звернення щодо діяльності Тедіса російського монополіста.

Це той Петро нас агітує який так і не знайшов винних у контрабанді на Сході і не покарав тих хто вбив Кияна і Ендрю.
Це той Петро який так і не визнав добровольців.

Сьогодні до пам’ятника Шевченку автобусами привезли людей з Полтави та інших областей.

Люди Вас дурять а Ви вірите…

Львів має свою думку.

Порошенку тут не місце”, – констатувала Живко.