Український блогер Ігор Лесєв жорстко пройшовся по колишньому президенту у своєму новому ролику . Він зазначив, що те, що відбувається нині в країні, плоди діяльності екс-президента Петра Порошенка.

На думку Лесєва, тільки своєю присутністю Порошенко звів нанівець недавню спробу нового Майдану-перевороту в Києві. Про те, що це “ганьба”, за словами блогера, зрозуміли навіть Юлія Тимошенко і Святослав Вакарчук, які не стали на одну сцену з Петром Олексійовичем.

“Ненормально, коли акції протесту очолює Порошенко. При цьому, акції протесту проти документа, який він же і підписав. Україну до Мінських угод привів Порошенко. Закон про особливий статус Донбасу проштовхнули депутати Порошенка.

Про безальтернативність Мінських угод будучи президентом говорив Порошенко. Коротше, все те, що у нас є на Донбасі – це Порошенко. І те що він проводив на Донбасі – більшості українців не подобалося. Порошенко з ганьбою втратив владу… Його пропусти через поліграф – так той зламається… Порошенко своїм брехливим і злодійкуватим правлінням обнулив всю політичну еліту. Людей масово від усіх цих геращенок і парубіїв просто нудило. Не фігурально, а фізіологічно”, – заявив Лесєв.