Тіна Кароль розповіла, що їй довелось ритись у смітнику. Популярна співачка розповіла, що змусило її піти на такий відчайдушний крок.

Про це вона сказала під час зйомок шоу “Хто зверху?” на Новому каналі.

Виявляється, популярна співачка заради мистецтва… порпалась у смітнику. Чого тільки не зробиш заради ексклюзивних кадрів на київському сміттєзвалищі!

“Я порпалась у смітнику. На це дивилися люди і знімали на камери”, – зізналася Тіна

Щоб додати в музичний кліп природності, співачці довелося відмовитися від гриму і пишної зачіски. А в відеоролику Тіна Кароль намагалася передати глядачам історію зради і болю розлуки з коханою людиною.

“Тоді кліп вийшов незвичайним. Рада, що змогла переконати всіх зняти саме так. Ми взагалі відмовилися від павільйонних зйомок. Знімали тільки на міському звалищі”, – поділилася спогадами Тіна Кароль.

Схоже, що шанувальникам сподобалася відеоробота на пісню “Зачем я знаю”, адже її переглянуло більше п’яти мільйонів людей.

Нагадаємо, нещодавно Тіна Кароль розповіла про реакцію сина на її нового обранця.

“Сестричку або взагалі дітей він поки що сприймає так: вони будуть брати його речі. Я думаю, ми доростемо до цього питання, – розсміялася Тіна. – А ось чоловік … Тут вже є конкуренція. Ми піднімаємо цю тему, він або не бачить поки що людину, яка, на його думку і відчуттю, була би сильнішою за нього. Хоч він і маленький, він оцінює, як чоловік. Я дуже тонко дивлюся на ці речі і дозволяю йому висловлювати всі свої думки”.

Кароль, чоловік якої помер в 2013 році, передбачає, що може знову зустріти любов.

“Я допускаю таку думку. Дуже складно зараз про це говорити. Потрібно закохатися, щоб реально це сталося. Я можу закохатися, так. Час покаже, чи зможу я. Я зараз така серйозна, розповідаю це, а потім – не зможу”, – сказала Кароль.